Selle ajaveebi eesmärk

Selle ajaveebi eesmärk on edastada teadmisi elektromagnetväljade, valgustuse ja müra kohta – läbi ergonoomilise aspekti.

Internetis võib leida palju informatsiooni mobiiltelefonide ja teiste elektroonikaseadmete ohtlikkuse või ohutuse kohta. Huvigruppe on mitmeid ning neil kõigil omad huvid. Näiteks tööstus loomulikult soovib, et nende toodetavad seadmed näiksid võimalikult ohutud. Sellest tulenevalt on rahastatud ka teadusuurimusi, et need läheneksid uurimisküsimusele sellest vaatenurgast, mis tõestaks nende seadmete ohutust.
Mõned aga kipuvad elektromagnetväljade ohtu teinekord üle tähtsustama ning paanikat külvama sinna, kus selleks pole põhjust. Jällegi on põhjuseks valdkonna mittetundmine või omakasupüüdlikud huvid.

Selliste seisukohtade paljususes ei pruugi lihtne inimene orienteeruda – kelle juttu siis uskuda.

See Ajaveeb esitab analüüsitud ja tasakaalustatud informatsiooni nende keskkonnategurite kohta. Toome esile unustatud vana ning jälgime, mida uut avastatud. Esitatakse erinevaid seisukohti, millele siis ajaveebi autor lisab oma hinnangu ja arvamuse.

Oma elektromagnetväljade uurimistöös puutub autor kokku paljude avastuste ja tõdemustega, mida igaühel tasub teada – et kujundada oma töö- ja elukeskkond selliselt, et see tervist ei kahjustaks, vaid hoopis seda toetaks. See on peamine mõte selle ajaveebi tegemisel – jagada neid teadmisi.

Kirjatööd lähenevad teemadele inimlikust aspektist – “mida mina peaksin teadma neist asjadest ning kuidas end kaitsta”.

Rubriigid: elektromagnetväljad, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga